STRONA GŁÓWNA KONTAKT

Redakcja

 

EWELINA

 fot. Małgorzata Brylla
Make up: Weronika Gwiazda
Czesanie: Chmiest Academy of Hair Design.
Stylizacja: Anna Zwiefka
Koszula – Butik Minimal CH Plaza Kraków, żakiet – Wojciech Bohatyrewicz

Ewelina Dziuba

Redaktor Naczelna magazynu
Rzetelna dziennikarka radiowa, publicystka. Twardo stąpa po ziemi, a przez to z sukcesem realizuje swoje kolejne plany zawodowe i prywatne. Obserwatorka świata o wyjątkowej intuicji. W wolnych chwilach maluje, podróżuje oraz czyta literaturę rosyjską. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, zaraża optymizmem i dobrą energią. Bardziej niż kawa pobudza ją ciekawa rozmowa. Dba o relacje międzyludzkie, ponieważ jak sama twierdzi, najważniejsi w życiu są ludzie, których nie wolno zmieniać jak płatków śniadaniowych..

 

PAWEŁ

Paweł Dudzik

Z wykształcenia biolog, z zamiłowania fotograf. Pracuje w Instytucie Nauk o Środowisku UJ. Łącząc swoje hobby z pracą na jego zdjęciach najczęściej można zobaczyć przyrodę i krajobrazy. Uwielbia podróżować, ale nigdy nie rozstaje się z aparatem. Miał okazję fotografować m.in. na meczach T-mobile Ekstraklasy i Pucharach Świata w Rock’n’Rollu  Akrobatycznym. Dzięki jego zdjęciom, każdy artykuł w OFFSECIE nabiera jeszcze lepszego smaku. Dewizą życiową są słowa Roberta Bressona: „Staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.”

 

PATRYCJA

Patrycja Dziedzic

Studiowała architekturę wnętrz na krakowskiej ASP oraz Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie. Zajmuje się szeroko pojętym designem – od projektowania mebli po aranżację wnętrz. Najlepszym lekarstwem na kobiecą chandrę jest nowa biżuteria, dlatego z sukcesem wdraża swoje projekty w życie, pracując dla marki bÓ, której wyroby można oglądać na targach rękodzieła w Krakowie. Pasjonatka skandynawskiego designu oraz Bauhausu. W magazynie projektuje szatę graficzną, to dzięki niej czasopismo cieszy oko pięknym wyglądem.

 

ADA

Adriana Słowik

Właścicielka ciętego języka, specjalizująca się w zadawaniu niebanalnych pytań. Niestrudzona poszukiwaczka ciekawych i inspirujących osób do rozmowy. Specjalizuje się w wywiadach, ale chętnie pisze też felietony. Miłośniczka kotów i spontanicznych podróży bez mapy. Uzależniona od adrenaliny i nowych wyzwań. Nieustannie zmieniająca miejsce zamieszkania, ciągle w pogoni za tym co nieznane. Zakochana w minimalistycznej architekturze, ale uwielbiająca awangardę w swojej szafie.

 

ANIA 

KASIA

 

 

 

 

 

 

Piotr Hołyś, Foto

 

 

 

 

 

 

 

image-1

Anna Matiaszek

Absolwentka dziennikarstwa. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej książki, jej półki uginają się od nadmiaru literatury specjalistycznej. W OFFSECIE sprawdza się jako reporterka – pisze reportaże i przeprowadza wywiady, nie boi się trudnych tematów społecznych. Zakochana w festiwalach i imprezach masowych. Miłośniczka „Seksu w wielkim mieście”, kawy z mlekiem i kiwi. Najlepiej opisujące ją zdanie: „I’d like a cheeseburger, large fries and a Cosmopolitan”.

Katarzyna Jania

Nie wychodzi z domu bez szkicownika i ołówka. Absolwentka architektury wnętrz na krakowskiej ASP. Projektuje mieszkania i pomaga je kompleksowo urządzić. W architekturze interesuje ją minimalizm i surowość. Uwielbia podróżować,  biegle włada angielskim, włoskim i niemieckim.  Jako wielbicielka brytyjskiego poczucia humoru, w wolnych chwilach czytuje Terry’ego Pratchetta. W OFFSECIE  kreatywnie projektuje szatę graficzną.

Piotr Hołyś

Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania filozof. Czujny obserwator wydarzeń społeczno-politycznych, tych bardziej i tych mniej ważnych, ale zawsze wartych opisu i uwiecznienia na papierze. W opisie tym jest – jak mówi o sobie – w pełni obiektywnie-subiektywny. Autor kilku publikacji naukowych z gruntu socjologicznego, analizujących publiczny dyskurs poświęcony społecznie ważnym zagadnieniom, niejednokrotnie dzielącym polską opinię publiczną. Prywatnie dj i propagator muzyki progressive house. Zakochany w monumentalnej architekturze gotyku.

Aleksandra Zając

Realistka, twardo stąpająca po ziemi. Dzięki swojej konsekwencji wytrwale realizuje wyznaczone cele życiowe i zawodowe. W OFFSECIE zajmuje się kluczowymi klientami, o których dba bardziej, niż o własne kwiatki na parapecie. Komunikatywna, otwarta i szczera. Posiadaczka niebywałego poczucia humoru i dystansu do siebie. Uwielbia czekoladę i dobrą muzykę. Wyznaje zasadę: czasami trzeba zrobić krok do tylu, by pójść dwa kroju do przodu.