STRONA GŁÓWNA KONTAKT

Redakcja

 

EWELINA

 fot. Małgorzata Brylla
Make up: Weronika Gwiazda
Czesanie: Chmiest Academy of Hair Design.
Stylizacja: Anna Zwiefka
Koszula – Butik Minimal CH Plaza Kraków, żakiet – Wojciech Bohatyrewicz

Ewelina Dziuba

Redaktor Naczelna magazynu
Rzetelna dziennikarka radiowa, publicystka. Twardo stąpa po ziemi, a przez to z sukcesem realizuje swoje kolejne plany zawodowe i prywatne. Obserwatorka świata o wyjątkowej intuicji. W wolnych chwilach maluje, podróżuje oraz czyta literaturę rosyjską. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, zaraża optymizmem i dobrą energią. Bardziej niż kawa pobudza ją ciekawa rozmowa. Dba o relacje międzyludzkie, ponieważ jak sama twierdzi, najważniejsi w życiu są ludzie, których nie wolno zmieniać jak płatków śniadaniowych..

 

PAWEŁ

Paweł Dudzik

Z wykształcenia biolog, z zamiłowania fotograf. Pracuje w Instytucie Nauk o Środowisku UJ. Łącząc swoje hobby z pracą na jego zdjęciach najczęściej można zobaczyć przyrodę i krajobrazy. Uwielbia podróżować, ale nigdy nie rozstaje się z aparatem. Miał okazję fotografować m.in. na meczach T-mobile Ekstraklasy i Pucharach Świata w Rock’n’Rollu  Akrobatycznym. Dzięki jego zdjęciom, każdy artykuł w OFFSECIE nabiera jeszcze lepszego smaku. Dewizą życiową są słowa Roberta Bressona: „Staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.”

 

PATRYCJA

Patrycja Dziedzic

Studiowała architekturę wnętrz na krakowskiej ASP oraz Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie. Zajmuje się szeroko pojętym designem – od projektowania mebli po aranżację wnętrz. Najlepszym lekarstwem na kobiecą chandrę jest nowa biżuteria, dlatego z sukcesem wdraża swoje projekty w życie, pracując dla marki bÓ, której wyroby można oglądać na targach rękodzieła w Krakowie. Pasjonatka skandynawskiego designu oraz Bauhausu. W magazynie projektuje szatę graficzną, to dzięki niej czasopismo cieszy oko pięknym wyglądem.

 

 

ANIAKASIA

 

 

 

 

 

 

Piotr Hołyś, Foto

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Matiaszek

Absolwentka dziennikarstwa. Nie wyobraża sobie dnia bez dobrej książki, jej półki uginają się od nadmiaru literatury specjalistycznej. W OFFSECIE sprawdza się jako reporterka – pisze reportaże i przeprowadza wywiady, nie boi się trudnych tematów społecznych. Zakochana w festiwalach i imprezach masowych. Miłośniczka „Seksu w wielkim mieście”, kawy z mlekiem i kiwi. Najlepiej opisujące ją zdanie: „I’d like a cheeseburger, large fries and a Cosmopolitan”.

Katarzyna Jania

Nie wychodzi z domu bez szkicownika i ołówka. Absolwentka architektury wnętrz na krakowskiej ASP. Projektuje mieszkania i pomaga je kompleksowo urządzić. W architekturze interesuje ją minimalizm i surowość. Uwielbia podróżować,  biegle włada angielskim, włoskim i niemieckim.  Jako wielbicielka brytyjskiego poczucia humoru, w wolnych chwilach czytuje Terry’ego Pratchetta. W OFFSECIE  kreatywnie projektuje szatę graficzną.

Piotr Hołyś

Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania filozof. Czujny obserwator wydarzeń społeczno-politycznych, tych bardziej i tych mniej ważnych, ale zawsze wartych opisu i uwiecznienia na papierze. W opisie tym jest – jak mówi o sobie – w pełni obiektywnie-subiektywny. Autor kilku publikacji naukowych z gruntu socjologicznego, analizujących publiczny dyskurs poświęcony społecznie ważnym zagadnieniom, niejednokrotnie dzielącym polską opinię publiczną. Prywatnie dj i propagator muzyki progressive house. Zakochany w monumentalnej architekturze gotyku.